Vulcan on väga lihtsasti kasutatav kaardiplotter. Ühildub kerge vaevaga kiirus-, sügavus- ja tuuleanduritega. Tänu heale purjetamistarkvarale teeb Vulcan purjetamise palju lihtsamaks, hoolitsedes keerukate arvutuste eest – jättes Teile vabatuse purjetamist nautida.

Toote leiate meie e-poest: Vulcan 7, Vulcan 9, Vulcan 12

SailSteer

Vaadake SailSteer kõiki vajalikke andmeid ühel ekraanil. Tuul kiirus, tõus-mõõn, kurssi, leeliini, teekonnapunkti teavet. Kogu vajalik teave on hästi nähtaval ja kiiresti kasutamiseks.

Laylines

Laske Vulcanil teeb Teie eest raskema osa ära. Vulcan purjetamistarkvara arvutab Sinu eest uue vajaliku kursi. Võtab arvesse looded, tuulesuuna ja tuulekiiruse, et tagada kõige tõhusam teekond järgmisse teekonnapunkti.

 SailingTime

Sailing Time abil saate väga tõhusalt planeerida aega, mis kulub järgmise teekonnapunktini isegi kui see tundub vastutuule korral võimatu. Sailing Time arvutab igale uuele kursile kulutatava aja samas võttes arvesse tuule ja loodete mõju, et tagada võimalikult täpne ETA Teie sihtkohta.

RacePanel

RacePanel-iga saate nautida hõlpsasti kasutatavaid funktsioone, mida varem on nautinud ainult Pro-navigaatorid. Vulcan tarkvara aitab Teil tagada parima stardi koos aja, vahemaa ja asukohaandmetega ühel ekraanil.